HAKKIMIZDA


Hygieneion


Güzellik ve sağlık için yapılan yenilikler insanlara mutluluk verir. Bunu biliyoruz sağlıklı ve kaliteli kişisel bakım ve sağlık ürünleri için yurtiçi ve yurtdışı pazarlama ağımızla hizmeti ayağınıza getiriyoruz.

Artık aradığınız hijyen ve sağlık ürünlerini ev konforunda online ortamda uygun fiyata bulmanız Hygieneion ile mümkün. %100 orijinal, en seçkin ürünlere hygieneion.com ile ulaşabilirsiniz.

Hygieneion ile ihtiyacınız olan ürünü, sertifikalı bir şekilde en uygun fiyata alın!

 

Biz Kimiz?

1988 yılından bugüne gerek yurtiçi gerekse yurtdışı pazar ağında güçlü olan PROLİNEX HİJYEN KOZMETİK İÇ VE DIŞ TİC.LTD.ŞTİ. (Mustafa Ak) ile birlikte çalışmalarımıza yeni bir yüz ile devam ediyoruz.

Hygieneion olarak kişisel bakım, hijyen ve kozmetik alanında önce insan, önce sağlık sloganıyla kalite ve sağlıktan ödün vermemeyi önemsiyoruz.

Merdiven altı üretimin maliyeti düşük olabilir; fakat sağlık ve kalite güvencesi olmayan bu yöntemi ilk günden bu yana reddettik. Üretim politikalarına ve standartlarına sadık kalarak sertifkasyon sistemi ile üretimlerimizi sürdürüyoruz.

Üretim ve pazarlama ağında güçlendikçe kalitemizi daha da arttırdık. Tüm belge ve sertifikasyon sistemimizi teknoloji çağına uyum sağlayacak standartlara yükselttik.

Hygieneion olarak kişisel bakım ve sağlık sektöründe 30 senedir perakendeci ve toptancı olarak hizmet vermektedir. hygieneion.com online alışveriş tutkunlarına en güvenilir ve hızlı hizmeti sunmak için kurulmuştur.

İlk müşterilerimizi unutmadık ve bizimle alışverişin tadını çıkaran diğer müşterilerimizi de… Onlara harika tasarımlarla dizayn edilmiş çok konuşulan kutularımızdan gönderdik.

Biz onları, onlar bizi 1988 yılından beri sevdik. Onların istekleri doğrultusunda hareket ediyorduk. Yine aynı şekilde devam ediyoruz. Kendi rengimizi çok seviyormuşuz.

Kesinlikle doğru... Biz dünyanın her rengini seviyoruz... Siyah, beyaz, kızıl... “Biz çok renkli bir aileyiz ve hepimiz güzeliz…”

Bütün Türkiye’ye Hizmet Eden Online Mağaza

Arkadaşlarınızın kullandığı değil size en uygun ürünü almak istiyorsunuz. Sorularınız var muhatap bulmakta zorlanıyorsunuz. Uzman değiller ve sadece size bir şeyler satmak istiyorlar. Hygieneion size yardımcı olabilecek en doğru adres. Almak istediğiniz ürünle ilgili bizi arayarak mail atarak uzmanlarımızdan ücretsiz kişisel bakım ve hijyen danışmanlığı hizmeti alabilirsiniz. Doğru sorular ve doğru yaklaşımlarla sizin için en uygun ürünü tavsiye edebiliriz. Size de güvenilir alışverişin tadını çıkarmak kalır.

Bizi Tercih Etmeniz İçin
Çok Nedenimiz Var

Ürün çeşitliliği, müşteri hizmetleri, uygun fiyat politikamız ve hızlı kargo sistemimizle sizlere profesyonel hizmet sağlıyoruz.

Bir ürünü almaya karar vermek maalesef yeni yaşam düzeninde yeterli değil. Yoğun hayatlarınızda bir de o ürünü alabilmek için nerede bulabileceğinizi bilmeniz , vakit ayırmanız ve böylece başka bir işinizden fedakarlık etmeniz gerekiyor. Peki ya istediğiniz ürüne sürekli hayatınızda olan bilgisayarınızdan ulaşabilseniz ve 3 gün içinde elinizde olsa güzel olmaz mı? Böylece alışverişe ayırmak zorunda kaldığınız tüm vaktinizi sevdiklerinizle geçirebilirsiniz.